UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

Kaip užtikrinti gerą nuotolinio susitikimo kokybę

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Sakoma, kad 80 proc. žmonių mus visų pirma sutinka virtualiai – pamato mūsų profilius socialiniuose tinkluose ar mūsų veiklą. Todėl mūsų skaitmeniniai įpročiai įgyja vis didesnę reikšmę. Visai nesvarbu – ruošiatės darbo pokalbiui, ketinate sužavėti potencialų klientą ar tiesiog siekiate būti geras darbuotojas – išmanydami tinklo etiketą jausitės tvirčiau ir gebėsite kurti tvarius santykius.

4 patarimai: profesiniai tikslai ir tobulėjimas

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

„Kur matote save po penkių metų?“ – tikriausiai daugelis esame girdėję šį klausimą per darbo ar metinį pokalbį. Užuot pateikus stereotipinius atsakymus, pirmiausia vertėtų išsiaiškinti, kokie iš tiesų yra mūsų profesiniai tikslai ir lūkesčiai.

Ideali darbo vieta: ar įmanoma ją surasti?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Aktyvi darbo rinka ir įvairių sričių specialistų paklausa šiandien daugeliui darbuotojų leidžia gana lengvai pakeisti darbo vietą. Atrodo, kad galimybių rasti svajonių darbą dar niekada nebuvo tiek daug. Tačiau idealios, prasmę ir pasitenkinimą teikiančios darbo vietos paieška gali virsti nesibaigiančiu atrankų maratonu. Neretai tam, kad rastume tokią vietą, nieko neturime keisti – tik įdėti pastangų, kad tai pamatytume. 

3 patarimai pradėjusiems programuoti

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Šį kartą norime pasidalinti trimis patarimais, kurie pravers kiekvienam, norinčiam ne tik išmokti programuoti, bet ir pradėti dirbti programuotoju.