UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

Kaip sukurti interneto svetainę. Patarimai pradedantiesiems

Bluejuice epatarimai

Interneto svetainių ir el. parduotuvių kūrimu užsiimanti įmonė dalinasi patarimais, kurie palengvins interneto svetainės ar asmeninio tinklaraščio sukūrimą. Patarimų vadovas vienoje vietoje, nuo domeno įsigijimo, Wordpress sistemos diegimo, svetainės optimizavimo iki pateikimo lankytojams.

Kaip ilgiau išlaikyti išmanųjį telefoną neišsikrovusį?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Išmanieji telefonai, kaip ir žmonės, sugeba pasiekti įspūdingų pasiekimų, bet jeigu jie nuolat veikia pilnu pajėgumu, jie greitai pavargsta. Niekas nemėgsta telefone išvysti, kad baterija baigia išsikrauti, todėl paruošėme keletą patarimų, kurie padės tausoti telefono bateriją.

6 patarimai asmeninių duomenų apsaugai internete

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Šiais laikais pasirodo vis daugiau naujienų apie nutekėjusius interneto vartotojų duomenis, kuriuos gali panaudoti nusikaltėliai. Paruošėme keletą patarimų, kurie padės apsaugoti jūsų asmeninius duomenis internete.

10 išmaniojio telefono problemų: kaip jas išspresti?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Šiais laikais žmonės yra neatsiejami nuo telefonų. Juos nešamės visur – į vakarėlius, restoranus ir net į tualetą, tačiau jei kas nors telefonui nutinka, neretai nežinome, ką daryti. Taigi, paruošėme dažniausių telefonų problemų sąrašą, kurias nesunkiai galima išspręsti.

SSD ir HDD: kuris tinkamesnis jūsų poreikiams?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Šiame straipsnyje apžvelgsime tradicinio kietojo disko (HDD) bei puslaidininkio disko (SSD) privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte lengviau apsispręsti, kuris labiau tenkina jūsų poreikius.