Klausimas

Ieškai patarimo? Užduok klausimą ir mes kreipsimės į specialistus, kurie pateiks išsamius patarimus. 

Nepamiršk pasidalinti su draugais!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Kaip užtikrinti gerą nuotolinio susitikimo kokybę
Sakoma, kad 80 proc. žmonių mus visų pirma sutinka virtualiai – pamato mūsų profilius socialiniuose tinkluose ar mūsų veiklą. Todėl mūsų skaitmeniniai įpročiai įgyja vis didesnę reikšmę. Visai nesvarbu – ruošiatės darbo pokalbiui, ketinate sužavėti potencialų klientą ar tiesiog siekiate būti geras darbuotojas – išmanydami tinklo etiketą jausitės tvirčiau ir gebėsite kurti tvarius santykius.
6 patarimai, kaip prižiūrėti šaldytuvą
Ypatingą dėmesį šaldytuvų priežiūrai turime skirti šiltuoju sezono metu, tačiau šie patarimai aktualūs visais metų laikais.
Darbas iš namų: kaip prisitaikyti
Kas mums gali padėti geriau prisitaikyti prie darbo iš namų iššūkių?
Ką daryti, jei nešiojamas kompiuteris kaista, sulėtėjo ir garsiai…
Jūsų nepakeičiamas pagalbininkas namuose ar darbe ėmė ne taip produktyviai dirbti? Siekiant išvengti brangių remontų, būtina laiku imtis profilaktinių priemonių. 
4 patarimai: profesiniai tikslai ir tobulėjimas
„Kur matote save po penkių metų?“ – tikriausiai daugelis esame girdėję šį klausimą per darbo ar metinį pokalbį. Užuot pateikus stereotipinius atsakymus, pirmiausia vertėtų išsiaiškinti, kokie iš tiesų yra mūsų profesiniai tikslai ir lūkesčiai.
Kaip ilgiau išlaikyti išmanųjį telefoną neišsikrovusį?
Išmanieji telefonai, kaip ir žmonės, sugeba pasiekti įspūdingų pasiekimų, bet jeigu jie nuolat veikia pilnu pajėgumu, jie greitai pavargsta. Niekas nemėgsta telefone išvysti, kad baterija baigia išsikrauti, todėl paruošėme keletą patarimų, kurie padės tausoti telefono bateriją.
6 patarimai asmeninių duomenų apsaugai internete
Šiais laikais pasirodo vis daugiau naujienų apie nutekėjusius interneto vartotojų duomenis, kuriuos gali panaudoti nusikaltėliai. Paruošėme keletą patarimų, kurie padės apsaugoti jūsų asmeninius duomenis internete.
5 ženklai, kad persidirbate: kaip elgtis?
Tapote greiti ir įsiutę? O gal lėti ir be emocijų? Jei taip, įmanoma, jog jus kamuoja skirtingai pasireiškiantis lėtinis nuovargis. Jeigu pastaruoju metu gyvenimas primena amerikietiškus kalnelius arba, priešingai, esate viskam apatiški, greičiausiai persidirbote, todėl atėjo laikas pasirūpinti savo būsena. Štai, sąrašas fizinių ir psichologinių simptomų, rodančių, kad reikia susiimti, kol neperdegėte. 
10 išmaniojio telefono problemų: kaip jas išspresti?
Šiais laikais žmonės yra neatsiejami nuo telefonų. Juos nešamės visur – į vakarėlius, restoranus ir net į tualetą, tačiau jei kas nors telefonui nutinka, neretai nežinome, ką daryti. Taigi, paruošėme dažniausių telefonų problemų sąrašą, kurias nesunkiai galima išspręsti.