UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

Klausimas

Ieškai patarimo? Užduok klausimą ir mes kreipsimės į specialistus, kurie pateiks išsamius patarimus. 

Nepamiršk pasidalinti su draugais!

Kokį ilgesnio malonumo masažo aliejų rinktis tiek moterims, tiek…
Prabangusis malonumo aliejus iš MyShemen pati geriausia dovana artimajai ar artimajam. Tai natūralus afrodiziakas, pažadinantis seksualinę energiją bei natūralią drėgmę. Aliejus 100% natūralios sudėties, veganiškas, praturtintas vitaminais A, C, E ir kitais natūraliais komponentais. Tai reiškia, kad produktas savyje turi dar daugiau savybių, kurios drėkina, skatina žaizdelių gijimą, mažina uždegiminius procesus, ramina odą bei padeda […]
My Shemen kosmetika – aliejų, kremų ir serumų linija…
Išskirtinumas, efektyvumas ir ypač aukšta kokybė, tai Izraelio prekės ženklas „MyShemen“, apie kurį norime papasakoti ir įkvėpti pasitikėjimo bei džiaugsmo! Kanapių pagrindo kosmetika, tinkanti kiekvienam ir itin problematiškoms odoms. Produktų sudėtys natūralios ir saugios. „My Shemen“ – išvertus iš hebrajų kalbos – mano aliejus. Tai aliejų, kremų ir serumų linija džiaugsmui, gerai savijautai ir sveikos odos […]
„Airhub Training“ pradeda skrydžių palydovų pradinius mokymus Vilniuje
„Airhub Training“, aviacinių mokymų centras Vilniuje, plečia teikiamų paslaugų spektrą ir pradeda skrydžių palydovų pradinius mokymus. „Airhub Training“ atstovai atskleidė, kad pirmoji studentų grupė planuojama jau rugpjūtį.
Kaip sukurti interneto svetainę. Patarimai pradedantiesiems
Interneto svetainių ir el. parduotuvių kūrimu užsiimanti įmonė dalinasi patarimais, kurie palengvins interneto svetainės ar asmeninio tinklaraščio sukūrimą. Patarimų vadovas vienoje vietoje, nuo domeno įsigijimo, WordPress sistemos diegimo, svetainės optimizavimo iki pateikimo lankytojams.
Vykdai individualią veiklą? Kaip pateikti GPM311 formą už 2021…
GPM311 formos pildymas individualią veiklą pagal pažymą vykdantiems gyventojams. Kokiais atvejais ir kada privalote pateikti GPM311 formą pamatysite pateiktame video, kuriuo dalinasi Valstybinė mokesčių inspekcija.
VMI: kaip skirti dalį sumokėto GPM paramai
Valstybinė mokesčių inspekcija dalinasi informacija, kaip galite greitai ir paprastai skirti dalį sumokėti gyventojų pajamų mokesčio meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir jų susivienijimams bei politinėms partijoms.
7 patarimai: kaip apsaugoti save nuo melagienų ir netapti…
Kasdien matome, kaip į virtualias kovas įsitraukia vis didesnė dalis gyventojų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Kita vertus, net ir norint pagelbėti šiuo metu agresiją patiriančiai Ukrainai, dera pamąstyti, ką daryti, kad iš aktyvių pagalbininkų netaptumėme melagienų aukomis arba dar blogiau – jų platintojais.
Investavimas: kaip apsaugoti santaupas nuo nuvertėjimo
Kaip teigia Swedbank finansinio turto valdymo srities vadovas Edgaras Mickus, yra du būdai, kaip savo pinigus apsaugoti nuo nuvertėjimo – tai investavimas į nekilnojamąjį turtą ir investavimas į vertybinius popierius.
8 patarimai: kaip sutaupyti kylant kainoms
Brangstančios žaliavos bei energetiniai ištekliai, trūkinėjančios tiekimo grandinės ir jaučiamas geopolitinis neapibrėžtumas augina kasdienai būtinų produktų bei paslaugų kainas. Dažnam gyventojui kyla klausimas, kokių finansų valdymo sprendimų imtis, kad kylančios kainos kandžiotųsi mažiau. Štai 8 patarimai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį siekiant sutaupyti.