Populiariausi patarimai

Šioje skiltyje rasite skaitomiausius patarimus mūsų portale. Kviečiame patikusius patarimus dalintis su draugais!

(Video) Dažnai girdime apie Lietuvos startuolių pritraukiamas dideles investicijas iš tarptautinių fondų, startuolių steigėjų ir į juos investavusių asmenų uždirbtą grąžą. Kyla klausimas, ką reikia žinoti norint investuoti į startuolius, kokios galimybės, o galbūt rizikos gali kilti, ir kaip reikėtų tam pasiruošti.
kspertas tvirtina, kad visi, kurie nori aktyvaus laisvalaikio, gali keliauti į žygį po Lietuvos miškus ir takelius: „Daugelis žmonių mano, kad jie jau pernelyg seni žygiams pėsčiomis, o iš tiesų amžius visiškai nesvarbus. Galite žygiuoti 3 valandas ar 3 dienas – tai priklauso nuo jūsų fizinės formos ir pageidavimų“.
Šiais laikais pasirodo vis daugiau naujienų apie nutekėjusius interneto vartotojų duomenis, kuriuos gali panaudoti nusikaltėliai. Paruošėme keletą patarimų, kurie padės apsaugoti jūsų asmeninius duomenis internete.
4 iš 10 šalies gyventojų sako sunkiai užmiegantys, dar tiek pat – skundžiasi miego kokybe, o kone kas penktas ryte prabunda pavargęs, parodė atliktas tyrimas. Kodėl nyksta geras miegas, kokias klaidas darome bei kas mums galėtų padėti miegoti geriau pataria miego specialistė.
Share on facebook
Share on twitter
Share on email