epatarimai.lt

UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

Komentarai

airhubaviation
„Airhub Training“, aviacinių mokymų centras Vilniuje, plečia teikiamų paslaugų spektrą ir pradeda skrydžių palydovų pradinius mokymus. „Airhub Training“ atstovai atskleidė, kad pirmoji studentų grupė planuojama jau rugpjūtį.
Previous
Next

3 patarimai pradėjusiems programuoti

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai
Paveikslėlis: © Pixabay

Šį kartą norime pasidalinti trimis patarimais, kurie pravers kiekvienam, norinčiam ne tik išmokti programuoti, bet ir pradėti dirbti programuotoju.

Visų pirma nusiteik, kad mokymasis programuoti yra ilgalaikis ir tęstinis procesas. Net ir įgijęs programavimo pagrindus per trumpą laiką, nenustok mokytis, domėtis, plėsti savo akiratį ir gilinti žinias. Tą gali daryti tiek savarankiškai, tiek kursuose, besigilindamas į konkrečią, tave sudominusią sritį. Jei nuspręsi toliau mokytis savarankiškai, aktyviai dalyvauk internetinėse programuotojų bendruomenėse, semkis patirties iš profesionalų ir visais kitais įmanomais būdais ieškok, kaip pagilinti savo žinių bagažą. Nes kuo daugiau žinosi ir suprasi – tuo tvirčiau ir užtikrinčiau jausiesi pradėjęs dirbti programuotoju. O tai labai svarbu, norint, kad darbdavys ar tavo užsakovai tave vertintų ir tavim pasitikėtų.

Antras svarbus dalykas be nuolatinio mokymosi yra praktika. Nes tik praktiškai įgyvendindamas savo žinias, susidurdamas su realiais iššūkiais, klaidomis ir problemomis tu tobulėsi ir galėsi suprasti savo stipriąsias, ir silpnąsias vietas. Praktika gali būti tiek savarankiškai vykdomi projektai, tiek grupinis darbas, o bene labiausiai tikru programuotoju pasijausti ir pamatyti visas šios profesijos ypatybes leis darbas įmonėje.

Ir galiausiai, kalbant apie darbą įmonėje, mes siūlome nelaukti kažkokio išskirtinio pasiūlymo, o priimti patį pirmą pasitaikiusį, nes pradedančiajam programuotojui yra svarbios visos galimybės. Kuo anksčiau pradėsi realiai dirbti, tuo greičiau įsivažiuosi į programavimo darbo rinką. Nesvarbu, ar tai neapmokama praktika ar jaunesniojo programuotojo darbo vieta už mažesnį atlyginimą – tai vis tiek gali būti puikus startas, tavo karjeros pradžia. Juk svarbiausia pradėti, o tuomet viskas bus tavo rankose. Nemažai mūsų mokyklos absolventų pradėję net nuo paprasčiausios praktikanto pozicijos, tačiau dirbę nuoširdžiai ir nuolat tobulėję, labai sparčiai pakilo karjeros laiptais ir dabar jau patys gali rinktis, kur jiems dirbti.

To mes ir linkime kiekvienam, nusprendusiam tapti programuotoju – nenustoti mokytis, nuolat praktikuotis ir drąsiai žengti pirmus žingsnius savo programuotojo karjeros kelyje.

Jei jau apsisprendei, kad tikrai nori mokytis, mes galime tau padėti. DAUGIAU INFORMACIJOS: ČIA

Šaltinis:

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais!

Griežtai draudžiama EPATARIMAI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti EPATARIMAI kaip šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užduok klausimą

Nerandi patarimo? Užduok klausimą ir mes patarsime!
epatarimai.lt

VIDEO

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Taupymo patarimai moksleiviams

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

„IT“ Karjera – TOP 10 dažniausiai užduodamų klausimų ir Karjeros centro patarimai

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

10 prekybos centrų gudrybių, kurios skatina mus pirkti

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Kaip išmaniai palengvinti darbo paieškas?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Patarimai visą dieną praleidžiantiems prie kompiuterio: kaip išvengti nugaros skausmo?