epatarimai.lt

UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

Komentarai

airhubaviation
„Airhub Training“, aviacinių mokymų centras Vilniuje, plečia teikiamų paslaugų spektrą ir pradeda skrydžių palydovų pradinius mokymus. „Airhub Training“ atstovai atskleidė, kad pirmoji studentų grupė planuojama jau rugpjūtį.
Previous
Next

Kaip ilgiau išlaikyti išmanųjį telefoną neišsikrovusį?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai
Paveikslėlis: © Pixabay

Išmanieji telefonai, kaip ir žmonės, sugeba pasiekti įspūdingų pasiekimų, bet jeigu jie nuolat veikia pilnu pajėgumu, jie greitai pavargsta. Niekas nemėgsta telefone išvysti, kad baterija baigia išsikrauti, todėl paruošėme keletą patarimų, kurie padės tausoti telefono bateriją.

Pagrindiniai sprendimai

1) Sumažinti ekrano apšvietimo lygį

Vienas paprasčiausių būdų prailginti telefono baterijos gyvavimo ciklą yra ekrano apšvietimo lygio sumažinimas. Nors šis patarimas ir yra visiems žinomas, jis iš tiesų labai veiksmingas. Taip pat patartina būti įjungus automatinio apšvietimo režimą, kuris automatiškai patamsins jūsų ekraną, jeigu esate mažo apšvietimo aplinkoje.

2) Atkreipkite dėmesį į naudojamas programėles

Dauguma populiarių programėlių labai sparčiai eikvoja jūsų bateriją, ypač tos kurios yra reiklios vaizdo grafikoms arba audio. Verta paminėti, jog vaizdo žaidimai, ypač nemokamos versijos su reklamomis, yra pagrindiniai kaltininkai. Taip pat nepamirškite visiškai išjungti programėlių, o ne tik jas minimizuokite. Fone veikiančios programėlės irgi prisideda prie baterijos eikvojimo.

3) Atsisiųskite baterijos tausojimui skirtas programėles

Jeigu praleidžiate mažiau laiko žaisdami vaizdo žaidimus, tačiau jūsų baterija vis tiek senka greitai, tuomet kaltininkai gali būti mažiau akivaizdūs. Pamėginkite parsisiųsti tokias programėles kaip „Battery HD+“, kurios seka jūsų telefono našumą kelių dienų laikotarpyje ir analizuoja, kurios programėlės yra didžiausios jūsų baterijos priešės.

4) Išjunkite Wi-Fi

Kol yra įjungtas Wi-Fi ryšys, jūsų telefonas nuolat ieško interneto prieigos taško. Nors prisijungimas prie artimiausio Wi-Fi signalo gali sutaupyti jūsų mobiliuosius duomenis, tai taip pat gali eikvoti jūsų bateriją, todėl Wi-Fi įjunkite tik tada, kai jums to reikia.

5) Įjunkite lėktuvo režimą

Lėktuvo režimas pasitarnauja ne tik lėktuve, bet ir norint sutaupyti baterijos. Blogoji pusė yra ta, kad negalėsite niekam skambinti, sulaukti skambučių, rašyti žinučių ar naršyti internete, tačiau tai puikus būdas tausoti bateriją, kai to labai reikia. Lėktuvo režimas taip pat pasitarnauja, kai nėra ryšio, pavyzdžiui, kai esate po žeme. Įjungus jį, telefono baterija nėra eikvojama dėl nuolatinio signalo ieškojimo.

Papildomi sprendimai

1) Išjunkite vietovės paslaugas

Vietovės paslaugos naudoja GPS technologiją, kad aptiktų jūsų tikslią buvimo vietą. Tai gali pasitarnauti, kai naviguojate nepažįstamoje teritorijoje, tačiau tai taip pat eikvoja jūsų bateriją. Kad to išvengtumėte, išjunkite vietovės paslaugas ir naudokite jas tik tada kai to tikrai reikia.

2) Sumažinkite programėlių siunčiamų pranešimų skaičių

Gauti pranešimus akimirksniu yra labai patogu, tačiau kai jų yra per daug, kenčia baterija. Išjunkite programėlių pranešimus arba palikite tik svarbiausių programėlių pranešimus, kad prailgintumėte savo telefono baterijos gyvavimo ciklą.

Šaltinis:

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais!

Griežtai draudžiama EPATARIMAI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti EPATARIMAI kaip šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užduok klausimą

Nerandi patarimo? Užduok klausimą ir mes patarsime!
epatarimai.lt
epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Ideali darbo vieta: ar įmanoma ją surasti?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Kaip pašalinti vandenį iš „iPhone“ naudojant greitąją komandą

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

13 programėlių, kurios gali padėti atsikratyti antsvorio

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

7 geriausios paslaugos nuotraukų saugojimui

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Kaip įvesti tvarką savo telefone? 5 naudingi patarimai