7 patarimai, kaip bioterapija gali pagerinti jūsų sveikatą
Bioterapija, tai gydymo metodas, kuris stiprina organizmo natūralias savigydos jėgas. Ji remiasi natūraliais preparatais ir procedūromis, siekiant atkurti pusiausvyrą organizme. Štai keli patarimai, kaip bioterapija gali jums padėti: Svarbu: Prieš pradėdami bet kokį naują gydymo metodą, būtinai pasitarkite su savo gydytoju. Bioterapija gali būti puikus papildomas gydymo būdas, tačiau ji nepakeičia tradicinės medicinos. Kada verta […]
5 ženklai, kad persidirbate: kaip elgtis?
Tapote greiti ir įsiutę? O gal lėti ir be emocijų? Jei taip, įmanoma, jog jus kamuoja skirtingai pasireiškiantis lėtinis nuovargis. Jeigu pastaruoju metu gyvenimas primena amerikietiškus kalnelius arba, priešingai, esate viskam apatiški, greičiausiai persidirbote, todėl atėjo laikas pasirūpinti savo būsena. Štai, sąrašas fizinių ir psichologinių simptomų, rodančių, kad reikia susiimti, kol neperdegėte.
Kaip be didelių pastangų atsikratyti nereikalingų kilogramų
„Svorį galima koreguoti tinkamai pasirenkant maisto produktus, valgymų dažnumą ir pakankamai judant“, – sako biomedicinos mokslų daktarė, docentė Sandrija Čapkauskienė ir primena, kad kalorijų skaičiavimas ne visada yra geriausia lieknėjimo priemonė.
5 patarimai, kaip išvengti nugaros skausmo dirbant kompiuteriu
Pagalvokite apie sveikatą ir pakeiskite savo įpročius, netgi jei nejaučiate jokių simptomų.
Gydytojo patarimai, kaip išvengti ligų: įvardijo brangiausias sveikatos klaidas
Kauno klinikų šeimos gydytojas doc. Gediminas Urbonas pritaria, kad išlaidos sveikatos priežiūrai gali būti nemažos, tačiau kai kurių iš jų galime išvengti tinkamai rūpindamiesi savo sveikata ir pasverdami tikrąjį tų išlaidų poreikį.
Žygiavimas. 5 patarimai, nuo ko pradėti
kspertas tvirtina, kad visi, kurie nori aktyvaus laisvalaikio, gali keliauti į žygį po Lietuvos miškus ir takelius: „Daugelis žmonių mano, kad jie jau pernelyg seni žygiams pėsčiomis, o iš tiesų amžius visiškai nesvarbus. Galite žygiuoti 3 valandas ar 3 dienas – tai priklauso nuo jūsų fizinės formos ir pageidavimų“.
7 miego specialistės patarimai. Kas svarbu geram miegui?
4 iš 10 šalies gyventojų sako sunkiai užmiegantys, dar tiek pat – skundžiasi miego kokybe, o kone kas penktas ryte prabunda pavargęs, parodė atliktas tyrimas. Kodėl nyksta geras miegas, kokias klaidas darome bei kas mums galėtų padėti miegoti geriau pataria miego specialistė.
Patarimai visą dieną praleidžiantiems prie kompiuterio: kaip išvengti nugaros skausmo?
Pagalvokite apie sveikatą ir pakeiskite savo įpročius, netgi jei nejaučiate jokių simptomų. Nešiojamieji kompiuteriai išplečia darbo galimybes. Ekranas, prijungtas prie klaviatūros, ir sąlyginai nedidelis svoris yra tai, ko reikia norint laisvai judėti tiek biure, tiek bet kurioje kitoje vietoje. Tačiau nuolat dirbant prie nešiojamojo kompiuterio pradeda skaudėti kaklą, pečius, nugarą. Vis dėlto dėl ekrano ir […]
7 patarimai tobulam miegui
Kad ryte pabustumėte žvalūs ir pailsėję, išbandykite 7 patarimus tobulam miegui! Patarimai parengti, remiantis miego elgsenos specialistų rekomendacijomis.
13 programėlių, kurios gali padėti atsikratyti antsvorio
Ar kadanors bandėte sulieknėti ir užsiimti sportu programėlių pagalba? Štai keleto jų apžvalga.