UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

8 patarimai: kaip sutaupyti kylant kainoms

epatarimai taupymas

Brangstančios žaliavos bei energetiniai ištekliai, trūkinėjančios tiekimo grandinės ir jaučiamas geopolitinis neapibrėžtumas augina kasdienai būtinų produktų bei paslaugų kainas. Dažnam gyventojui kyla klausimas, kokių finansų valdymo sprendimų imtis, kad kylančios kainos kandžiotųsi mažiau. Štai 8 patarimai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį siekiant sutaupyti.

6 patarimai asmeninių duomenų apsaugai internete

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Šiais laikais pasirodo vis daugiau naujienų apie nutekėjusius interneto vartotojų duomenis, kuriuos gali panaudoti nusikaltėliai. Paruošėme keletą patarimų, kurie padės apsaugoti jūsų asmeninius duomenis internete.

Taupymo patarimai moksleiviams

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Gali atrodyti, kad taupymas ir kaupimas – nuobodus ir sudėtingas procesas. Tačiau žinant kelis paprastus principus, galima susitaupyti tikrai solidžią sumą, kurią vėliau bus galima išleisti savo svajonių pildymui. Sužinok pagrindinius taupymo principus šiame video.

Kaip pradedant investuoti įveikti didžiausias savo baimes?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Didžiausia investuotojus aplankanti baimė – prarasti investuotas lėšas. Su šia baime susiduria ir patyrę, ir pradedantieji investuotojai, tačiau pastariesiems ji kelia daugiau nerimo. Investavimo ekspertai pataria, kad baimę galima pažaboti valdant savo investicijų portfelio riziką. Ką tai reiškia praktikoje ir nuo ko reiktų pradėti?

5 įrankiai smulkiajam verslui: veiklą plėtokite efektyviau

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Smulkusis verslas susiduria su daugybe iššūkių: poreikiu didinti prekės ženklo žinomumą, didele konkurencija, naujų klientų pritraukimu, pradinių lėšų verslui plėtoti trūkumu. Ar įmanoma rasti kokybiškų nemokamų įrankių šiems iššūkiams įveikti?

Trys tiesos, kurias turi žinoti kiekvienas pasiruošęs investuoti

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Praėjusiais metais šalies gyventojai gerokai padidino bankų sąskaitose laikomų lėšų sumą – šių metų sausį ji sudarė daugiau kaip 18 mlrd. eurų. Pasyviai laikomos lėšos finansų valdymo ekspertų yra vadinamos neišnaudotu potencialu padidinti savo finansinį turtą. Visgi gyventojus nuo investavimo dažnai sulaiko rizikos baimė, pasirinkimo galimybių gausa ir nenoras susidurti su mokesčiais. Kaip visa tai išspręsti?

Patarimai visą dieną praleidžiantiems prie kompiuterio: kaip išvengti nugaros skausmo?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Pagalvokite apie sveikatą ir pakeiskite savo įpročius, netgi jei nejaučiate jokių simptomų. Nešiojamieji kompiuteriai išplečia darbo galimybes. Ekranas, prijungtas prie klaviatūros, ir sąlyginai nedidelis svoris yra tai, ko reikia norint laisvai judėti tiek biure, tiek bet kurioje kitoje vietoje. Tačiau nuolat dirbant prie nešiojamojo kompiuterio pradeda skaudėti kaklą, pečius, nugarą. Vis dėlto dėl ekrano ir […]

9 IT specialybės, kurioms nereikia mokėti programuoti

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

sritis tampa vis labiau ir labiau patraukli įvairaus amžiaus ir specialybių žmonėms, tačiau kartais žmonės galvoja, kad programavimas yra kažkas sunkaus ir tikrai ne jiems. Manai, kad esi vienas iš jų? Turime tau gerų naujienų.