Kaip užtikrinti gerą nuotolinio susitikimo kokybę

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Sakoma, kad 80 proc. žmonių mus visų pirma sutinka virtualiai – pamato mūsų profilius socialiniuose tinkluose ar mūsų veiklą. Todėl mūsų skaitmeniniai įpročiai įgyja vis didesnę reikšmę. Visai nesvarbu – ruošiatės darbo pokalbiui, ketinate sužavėti potencialų klientą ar tiesiog siekiate būti geras darbuotojas – išmanydami tinklo etiketą jausitės tvirčiau ir gebėsite kurti tvarius santykius.

10 išmaniojio telefono problemų: kaip jas išspresti?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Šiais laikais žmonės yra neatsiejami nuo telefonų. Juos nešamės visur – į vakarėlius, restoranus ir net į tualetą, tačiau jei kas nors telefonui nutinka, neretai nežinome, ką daryti. Taigi, paruošėme dažniausių telefonų problemų sąrašą, kurias nesunkiai galima išspręsti.

Kaip be didelių pastangų atsikratyti nereikalingų kilogramų

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

„Svorį galima koreguoti tinkamai pasirenkant maisto produktus, valgymų dažnumą ir pakankamai judant“, – sako biomedicinos mokslų daktarė, docentė Sandrija Čapkauskienė ir primena, kad kalorijų skaičiavimas ne visada yra geriausia lieknėjimo priemonė.

Patarimai kaip gauti darbą IT srityje

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Kai nusprendi kažką keisti, visada sunkiausia yra pradėti. Jei tu baigei programavimo kursus ar išmokai programuoti savarankiškai, greičiausiai dabar tavo tikslas yra susirasti darbą IT srityje. TAIP? Tuomet šis įrašas yra skirtas tau.

Kaip verslui efektyviai veikti „Instagram“ tinkle

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Socialiniai tinklai šiandien – jau daugiau nei tik prekių ženklo komunikacijos kanalas. Pamažu jie tampa vis svarbesniu pardavimų kanalu. Kai pernai programėlėje „Instagram“ atsirado pirkimo mygtukas „Shop“, investicija į veiklą šiame socialiniame tinkle pamažu tampa būtinybe. Taigi, ką reikėtų žinoti apie „Instagram“ aktyviam verslui?

8 patarimai, kaip lengviau išmokti programuoti

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Visi, susidomėję programavimu, turi savų priežasčių – vieni nori keisti karjerą, kiti nori tiesiog išmokti kažko naujo, treti apie tai svajojo dar nuo mokyklos suolo. Tačiau visus, norinčius išmokti programuoti, vienija tas pats noras – išmokti programuoti kuo greičiau ir kuo lengviau.