8 patarimai: kaip sutaupyti kylant kainoms

epatarimai taupymas

Brangstančios žaliavos bei energetiniai ištekliai, trūkinėjančios tiekimo grandinės ir jaučiamas geopolitinis neapibrėžtumas augina kasdienai būtinų produktų bei paslaugų kainas. Dažnam gyventojui kyla klausimas, kokių finansų valdymo sprendimų imtis, kad kylančios kainos kandžiotųsi mažiau. Štai 8 patarimai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį siekiant sutaupyti.

4 patarimai: profesiniai tikslai ir tobulėjimas

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

„Kur matote save po penkių metų?“ – tikriausiai daugelis esame girdėję šį klausimą per darbo ar metinį pokalbį. Užuot pateikus stereotipinius atsakymus, pirmiausia vertėtų išsiaiškinti, kokie iš tiesų yra mūsų profesiniai tikslai ir lūkesčiai.

5 ženklai, kad persidirbate: kaip elgtis?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Tapote greiti ir įsiutę? O gal lėti ir be emocijų? Jei taip, įmanoma, jog jus kamuoja skirtingai pasireiškiantis lėtinis nuovargis. Jeigu pastaruoju metu gyvenimas primena amerikietiškus kalnelius arba, priešingai, esate viskam apatiški, greičiausiai persidirbote, todėl atėjo laikas pasirūpinti savo būsena. Štai, sąrašas fizinių ir psichologinių simptomų, rodančių, kad reikia susiimti, kol neperdegėte. 

Taupymo patarimai moksleiviams

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Gali atrodyti, kad taupymas ir kaupimas – nuobodus ir sudėtingas procesas. Tačiau žinant kelis paprastus principus, galima susitaupyti tikrai solidžią sumą, kurią vėliau bus galima išleisti savo svajonių pildymui. Sužinok pagrindinius taupymo principus šiame video.

4 žingsniai link taupymo nuosavam būstui

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Mokėti ne nuomos mokestį, o savų namų paskolos įmoką, savaime suprantama, yra daug maloniau. Tačiau prieš tai daugelio laukia kitas procesas – taupymas būsto pradiniam įnašui.

Patarimai, kaip būsto remonto darbus paversti sėkmės istorija

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai

Pandemija paskatino daugybę Lietuvos gyventojų imtis būstų renovavimo ir remonto darbų, o kai kuriuos – ir naujų statybų. Draudikai atkreipia dėmesį, kad be tiksliai apgalvoto plano šie procesai gali atnešti ne norimą rezultatą, bet didelių netikėtų išlaidų.