epatarimai.lt

UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

Komentarai

Kaip rasti mokslinius straipsnius internete?

epatarimai.lt naujienos patarimai straipsniai
Paveikslėlis: © Pixabay
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Ar kada teko ieškoti patikimos informacijos internete? Tikriausiai nusivylėte naršydami begalybėje netikrų nuorodų į forumus ir komentarus, tačiau ar bandėte pasinaudoti Google Mokslinčiaus (Google Scholar) paieška?

Google Mokslinčius yra paieškos sistemos Google teikiama paslauga mokslinės informacijos paieškai. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite ieškoti įvairių disciplinų mokslinių straipsnių internete, o pateikiamos nuorodos tiesiai į originalų straipsnio šaltinį.

Žinoma, visus straipsnius turite tikrinti patys, kadangi Google netikrina ir nevertina, ar turinys atitinka mokslinio straipsnio reikalavimus, tačiau mokėdami vertinti ir atsirinkti informaciją patys galime surasti daugybę naudingos informacijos.

Moksliniam darbuo rekomenduojama naudotis duomenų bazėmis ir recenzuojamų žurnalų straipsniais – žurnalais, kurių straipsnius skaito ir kritiškai vertina tos srities profesionalai ir raštu pateikia recenziją, rekomenduojančią medžiagą publikuoti.

Spauskite ant nuorodos ir išbandykite!

https://scholar.google.lt

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais!
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Griežtai draudžiama EPATARIMAI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti EPATARIMAI kaip šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Užduok klausimą

Nerandi patarimo? Užduok klausimą ir mes patarsime!
epatarimai.lt