epatarimai.lt

UŽDUOTI KLAUSIMĄ          PRENUMERUOTI

Klausimas

Ieškai patarimo? Užduok klausimą ir mes kreipsimės į specialistus, kurie pateiks išsamius patarimus. 

Nepamiršk pasidalinti su draugais!

Kaip sukurti interneto svetainę. Patarimai pradedantiesiems
Interneto svetainių ir el. parduotuvių kūrimu užsiimanti įmonė dalinasi patarimais, kurie palengvins interneto svetainės ar asmeninio tinklaraščio sukūrimą. Patarimų vadovas vienoje vietoje, nuo domeno įsigijimo, WordPress sistemos diegimo, svetainės optimizavimo iki pateikimo lankytojams.
Vykdai individualią veiklą? Kaip pateikti GPM311 formą už 2021…
GPM311 formos pildymas individualią veiklą pagal pažymą vykdantiems gyventojams. Kokiais atvejais ir kada privalote pateikti GPM311 formą pamatysite pateiktame video, kuriuo dalinasi Valstybinė mokesčių inspekcija.
VMI: kaip skirti dalį sumokėto GPM paramai
Valstybinė mokesčių inspekcija dalinasi informacija, kaip galite greitai ir paprastai skirti dalį sumokėti gyventojų pajamų mokesčio meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir jų susivienijimams bei politinėms partijoms.
7 patarimai: kaip apsaugoti save nuo melagienų ir netapti…
Kasdien matome, kaip į virtualias kovas įsitraukia vis didesnė dalis gyventojų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Kita vertus, net ir norint pagelbėti šiuo metu agresiją patiriančiai Ukrainai, dera pamąstyti, ką daryti, kad iš aktyvių pagalbininkų netaptumėme melagienų aukomis arba dar blogiau – jų platintojais.
Investavimas: kaip apsaugoti santaupas nuo nuvertėjimo
Kaip teigia Swedbank finansinio turto valdymo srities vadovas Edgaras Mickus, yra du būdai, kaip savo pinigus apsaugoti nuo nuvertėjimo – tai investavimas į nekilnojamąjį turtą ir investavimas į vertybinius popierius.
8 patarimai: kaip sutaupyti kylant kainoms
Brangstančios žaliavos bei energetiniai ištekliai, trūkinėjančios tiekimo grandinės ir jaučiamas geopolitinis neapibrėžtumas augina kasdienai būtinų produktų bei paslaugų kainas. Dažnam gyventojui kyla klausimas, kokių finansų valdymo sprendimų imtis, kad kylančios kainos kandžiotųsi mažiau. Štai 8 patarimai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį siekiant sutaupyti.
Kodėl patogu naudoti planšetinį kompiuterį?
Nepaisant šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ekrano padidėjimo, tokio tipo įrenginiai vis dar reikalingi, ir štai kodėl.
Kaip užtikrinti gerą nuotolinio susitikimo kokybę
Sakoma, kad 80 proc. žmonių mus visų pirma sutinka virtualiai – pamato mūsų profilius socialiniuose tinkluose ar mūsų veiklą. Todėl mūsų skaitmeniniai įpročiai įgyja vis didesnę reikšmę. Visai nesvarbu – ruošiatės darbo pokalbiui, ketinate sužavėti potencialų klientą ar tiesiog siekiate būti geras darbuotojas – išmanydami tinklo etiketą jausitės tvirčiau ir gebėsite kurti tvarius santykius.
6 patarimai, kaip prižiūrėti šaldytuvą
Ypatingą dėmesį šaldytuvų priežiūrai turime skirti šiltuoju sezono metu, tačiau šie patarimai aktualūs visais metų laikais.